SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Spor »

Ali Koç Avrupa’dan Kulüp’mü Satın Alacak?

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç'un Avrupa'dan takım alacağı iddia edildi. Kuzey Makedonya ekibi Vardar Skopje'yi satın almayı istediği belirtildi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Geçtiğimiz zamanlarda yaptığı açıklamada Avrupa’dan bir kulüp almak istediğini dile getiren Ali Koç arayış içine girdi. İstediği gibi bir takım olursa satın almayı planlıyor.

Ekipa sitesinin yaptığı habere göre, 2 senedir Vardar Skopje ile ciddi bir şekilde ilgilenen Başkan Ali Koç takımı satın alacak.

Ali Koç yaptığı açıklamada:

İLGİLİ HABER Bilecik’te “Okul Sporları Yıldızlar Karma Halk Oyunları Grup Müsabakaları” Sona Erdi
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç'un Avrupa'dan takım alacağı iddia edildi. Kuzey Makedonya ekibi Vardar Skopje'yi satın almayı istediği belirtildi.

“2 veya 3. ligden kulüp satın alacağız ya da bir kulüp sahibiyle yüzde 100 ilişki inşa edeceğiz. Pilot kulüp, ‘feeder’ kulüp yapacağız. İhtiyacımız var.Kiraladığımız oyuncularımızın çoğu süre almıyorlar, yeterince süre almıyorlar. Bazılarını süre alma mecburiyetiyle kiralıyoruz ama kendi kulübümüz olursa birçok oyuncumuzu geliştiririz, test ederiz” demişti.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler