SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Spor »

Bahçeşehir Koleji, FIBA Avrupa Kupası’nda Sporting’i Konuk Edecek

Bahçeşehir Koleji Erkek Basketbol Takımı, FIBA Avrupa Kupası ikinci tur L Grubu beşinci maçında yarın Portekiz ekibi Sporting'le İstanbul'da karşılaşacak.

Yayınlanma:
ABONE OL

Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’ndaki mücadele saat 19.00’da oynanacak. Bahçeşehir Koleji, grupta oynadığı 4 maçı da kazanarak çeyrek finale yükselmeyi garantiledi.

Portekiz ekibi Sporting ise çıktığı 4 maçta 2 galibiyet alırken, 2 kez de rakiplerine mağlup oldu.

İki ekibin Portekiz’deki mücadelesini Bahçeşehir Koleji, 15 sayılık farkla 82-67 kazanmıştı.

İLGİLİ HABER Fenerbahçe Union Saint-Gilloise Maçının Hazırlıklarına Başladı
Bahçeşehir Koleji Erkek Basketbol Takımı, FIBA Avrupa Kupası ikinci tur L Grubu beşinci maçında yarın Portekiz ekibi Sporting'le İstanbul'da karşılaşacak.

Bahçeşehir Koleji, gruptaki son maçında 7 Şubat’ta Litvanya ekibi Jonava’yı konuk edecek.

author avatar
Özge Tekeli
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum. 27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler