SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Spor »

Kocaelispor’da Büyük Skandal! 5 bin Euro’luk Altın Kolyeyi Bakın Kim Çalmış

1. Lig ekiplerinden Kocaelispor’da yaşanan büyük skandal herkesi şaşırttı. Gürcü oyuncu Giorgi Beridze'nin soyunma odasında bıraktığı altın kolyesinin çalınması sonrasında bunun kimin çaldığı ortaya çıktı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Kocaelispor‘un Gürcistan asıllı oyuncusu Giorgi Beridze’nin başına gelenler korkutucu cinstendi. Soyunma odasında 5 bin Euro değerindeki kolyesi kaybolan futbolcu bunu kimin çaldığını öğrenince neye uğradığını şaşırdı.

Son alınan bilgilere göre; Körfez Brunga Tesislerinde antrenman yapan oyuncular, soyunma odasından çıktıktan hemen sonra futbolcu Giorgi Beridze‘nin soyunma odasında bıraktığı altın kolye bir anda ortadan kayboldu.

Kolye Körfez’de bir kuyumcuda bulunurken kuyumcunun kamera kayıtları incelendiğinde gerçek ortaya çıktı. Kolyeyi satan kişinin kulüp personeli M.Ş. olduğu belirlendi. Altın kolyeyi kuyumcudan satın alıp teslim edilirken, kulüp personelinin işine son verilirken M.Ş. hakkında adli işlemler başlatıldı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler