SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Spor »

Plaj Voleybolu Avrupa Kupası Heyecanı Örend’de Başladı

Avrupa Voleybol Konfederasyonunun (CEV) bu yıl ilk kez düzenlediği Plaj Voleybolu Avrupa Kupası organizasyonunda heyecan Balıkesir'in Burhaniye ilçesindeki Ören plajında başladı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde bulunan Ören Plajı, Avrupa Voleybol Konfederasyonu’nun (CEV) düzenlediği Plaj Voleybolu Avrupa Kupası’na ev sahipliği yapıyor.

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) ve Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin iş birliğiyle gerçekleştirilen organizasyon, sıcak kumların üzerinde başladı.

Avrupa Kupası organizasyonunda ülkemizi kadınlarda Altınyurt Spor Kulübü ve Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Kulübü, erkeklerde ise TVF Spor Lisesi Voleybol İhtisas Kulübü ve Kartal Anadolu Spor Kulübü temsil ediyor.

İLGİLİ HABER Bilecik’te “Okul Sporları Yıldızlar Karma Halk Oyunları Grup Müsabakaları” Sona Erdi
Avrupa Voleybol Konfederasyonunun (CEV) bu yıl ilk kez düzenlediği Plaj Voleybolu Avrupa Kupası organizasyonunda heyecan Balıkesir'in Burhaniye ilçesindeki Ören plajında başladı.

Kadınlarda Altınyurt Spor Kulübü A Grubu’nda oynadığı 4 karşılaşmada 2 galibiyet alırken, B Grubu’nda yer alan Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Kulübü oynadığı 4 karşılaşmadan da mağlup ayrıldı.

Erkeklerde A Grubu’nda Türkiye’yi temsil eden Kartal Anadolu Spor Kulübü, oynadığı iki karşılaşmadan da mağlup ayrıldı. B Grubu’nda yer alan TVF Spor Lisesi Voleybol İhtsas Kulübü ise oynadığı 4 karşılaşmada 3 galibiyet aldı ve günü lider olarak tamamladı.

CEV Avrupa Kupası 8 Ekim Pazar günü oynanacak yarı final, üçüncülük ve final karşılaşmalarıyla sona erecek.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler