SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Spor »

Sailing Cup 7 Ekimde!

Bu yıl ikincisi düzenlenecek Aqua Florya Sailing Cup, 7 Ekim'de Aqua Florya AVM'nin denize bakan tüm seyir alanlarından izlenebilecek.

Yayınlanma:
ABONE OL

Aqua Florya Alışveriş Merkezi, deniz tutkunları için unutulmaz bir deneyim sunmaya hazırlanıyor. Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Aqua Florya Sailing Cup, 7 Ekim’de gerçekleşecek ve Aqua Florya AVM’nin denize bakan tüm seyir alanlarından izlenebilecek.

7 Ekim Cumartesi günü 12.00-14.00 saatleri arasında Aqua Florya AVM’nin denize bakan tüm seyir alanlarından izlenebilecek olan Aqua Florya Sailing Cup, Bakırköy’den start alacak.

TAYK iş birliği ile hayata geçirilen yelken yarışı sonrası dereceye giren sporcular, ödül töreni için Aqua Florya AVM Amfi alanında buluşacak ve sporculara özel hediyeler takdim edilecek.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler