SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Huawei’den C-köprüsü Tasarımlı Açık Tws Kulaklık

Huawei FreeClip, yepyeni C-köprüsü Tasarımını, endüstrinin ilk "açık kulak sesini Akıllı Aşınma Algılama teknolojisi" ve uzun pil ömrü ile birleştiriyor.

Yayınlanma:
ABONE OL

Huawei açıklamasına göre, bu tasarım, kulaklıkların kulak kanalını tıkamayan üç ana yönüyle başarıldı: Comfort Bean, Acoustic Ball (Akustik Top) ve C-köprüsü Tasarımı. Comfort Bean, insan kulağının karmaşık eğrilikleri ve farklı şekilleri boyunca sorunsuz bir şekilde kendini şekillendiren ergonomik fasulye şeklinde bir tasarım kullanıyor.

Akustik Top, optimum boyuta ulaşmak için gerçek kavum konka modellerinin şekilleri temel alınarak tasarlandı ve rahatsızlık ile gerginliğe neden olmadan kullanıcının cildine uyumluluğu sağlandı.

Fasulye ve topu birbirine bağlayan C-köprüsü Tasarımı, kullanıcının kulak kıkırdağı üzerindeki gerilimi azaltarak toka mekanizmasının sıkıştırma kuvvetini öğrenen ve ayarlayan uyarlanabilir bir sensöre sahip. C-köprüsü Tasarımı, ince koluna 9 adet dahili çekirdek teli eklemeyi başararak sektörün en karmaşık hassas mühendislik süreciyle inşa edildi.

İLGİLİ HABER Teknosa Yeni Mağazasını Edirne’de Açtı
Huawei FreeClip, yepyeni C-köprüsü Tasarımını, endüstrinin ilk "açık kulak sesini Akıllı Aşınma Algılama teknolojisi" ve uzun pil ömrü ile birleştiriyor.

Huawei FreeClip, tek seferde 8 saat müzik çalma veya şarj kutusuyla 36 saate kadar müzik çalma ile uzun pil ömrü sunuyor. Bu, kulaklıklarını uzun süre takması gerekenler için daha da önemli.

Kulak kanalını kapatmayan yenilikçi açık kulak klipsi tasarımıyla sadece rahat bir kullanım sağlamakla kalmayan Huawei FreeClip, aynı zamanda kullanıcıların trafik sesleri gibi ortam seslerine karşı durumsal farkındalığını koruyarak spor ve açık havada egzersizi daha uygun hale getiriyor.

Huawei FreeClip ayrıca suya, toza ve tere dayanıklılık için IP54 derecesine sahip. Bu da kulaklığı, fiziksel aktiviteler sırasında mükemmel bir seçim haline getiriyor. Ses bastırma kanalı rüzgar gürültüsünü azaltmaya yardımcı olarak kullanıcıların bisiklet sürerken veya camlar açıkken araç kullanırken bile rahatça arama yapabilmelerine yardımcı oluyor.

HuaweiFreeClip, sol ve sağ kulak arasında ayrım yapmayan sektörün ilk açık kulak tasarımlı kulaklıklarını sunuyor. Akıllı Aşınma Algılama teknolojisi, kulaklıkların tam tersi yerine kullanıcıların konforuna ve rahatlığına uyum sağlamasını imkan sunarak daha sorunsuz ve sezgisel bir kullanıcı deneyimi yaratıyor.

c-koprulu.jpg

Ayrıca, kulaklıklar birbirinin yerine kullanılabildiğinden, kullanıcılar pil ömrünü optimize edebilir ve özellikle kullanıcıların hızlı bir arama yapmak için yalnızca bir kulaklığa ihtiyaç duyduğu senaryolarda daha uzun kullanım süresinin keyfini çıkarabilir.

Huawei FreeClip’in Açık Kulak Dinleme teknolojisi, ses netliğini artırmak ve ses sızıntısını önlemek için birlikte çalışan iki ana ses teknolojisine dayanıyor. Çift mıknatıslı yüksek hassasiyetli sürücü ünitesi, hoparlörlerin sürüş kapasitesinin artmasını sağlayarak kullanıcının dinlediği müziğin nüanslı tonlarını sunan güçlü bir ses üretimi sağlıyor.

Siyah ve mor renklerde ön satışa sunulan Huawei FreeClip kulaklıklar 4 bin 999 TL fiyatla ve vade farksız 3 taksit fırsatıyla Huawei Online Mağaza üzerinden satın alınabilir. Kulaklıkların fiyatına 1 yıllık kayıp kulaklık desteği ve Watch Fit Mini kazanma şansı da dahil. Ön sipariş süresince Huawei ayrıca sepette 500 TL ek indirim de yapıyor ve AFC400PR kodu kullanılarak 400 TL daha indirim sağlanıyor. Ayrıca WATCH GT 4 ile alımda FreeClip 1500 TL indirimli sunuluyor.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler