SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Ferizli Kaymakamı Kemalpaşa Mahallesi’nde Halkı Dinledi

Ferizli Kaymakamı Hasan Balcı, Kemalpaşa Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Ferizli Kaymakamı Hasan Balcı, ilçe genelinde düzenlenen halk toplantıları kapsamında Kemalpaşa Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Toplantıda ilçe sakinleri, çevre sorunlarına dikkat çekerek özellikle Kemer Köprü kanalındaki kirli atık suların ve oluşan kötü kokunun giderilmesi talebinde bulundu.

İlçe merkezinde trafik sıkışıklığına çözüm talep eden vatandaşlar, kurum müdürlerine de dilek ve şikayetlerini iletti.

İLGİLİ HABER Vakıflar Bölge Müdürlüğünden Edirne ve Kırklareli’nde Her Gün 500 Kişiye İftar
Ferizli Kaymakamı Hasan Balcı, Kemalpaşa Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Kaymakam Balcı, halk toplantılarında vatandaşları dinlediklerini belirterek, “Kurum müdürlerimiz sorulan soruları anında cevaplıyor. Alınan kararların da takipçisi oluyoruz. İlçe halkımızın da kurum ve kuruluşlarımızın işlerini yaparken gösterdikleri anlayış için teşekkür ediyorum.” dedi.

Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu ise ilçe girişindeki Kemer Köprü kanalı için ekiplerin devamlı denetim yaptığını ve gerektiğinde yüksek meblağlarda cezalar kesildiğini ifade ederek, belediyeye gelen şikayetlerin ilgili birimlerce değerlendirildiğini kaydetti.

Mahalle muhtarı Tacettin Durmuş, halk toplantısına katılanlara teşekkür etti.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler