SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Söğüt’te Sentetik Uyuşturucu Ele Geçirildi

Bilecik'in Söğüt ilçesinde "dur" ihtarına uymayan otomobil sürücüsünün üzerinde sentetik uyuşturucu ele geçirildi.

Yayınlanma:
ABONE OL

H.K. isimli şüphelinin “dur” ihtarına uymaması üzerine harekete geçen ekipler, şüphelinin aracını ilçe merkezinde bırakarak başka bir otomobille kaçmaya devam ettiğini tespit etti.

Ekiplerce yakalanan şüphelinin üzerinde, 5 gram sentetik uyuşturucu, 20 fişek, uyuşturucu madde kullanma aparatı, ruhsatsız av tüfeği ile tabanca bulundu.

Zanlı hakkında yasal işlem başlatıldığı öğrenildi.

author avatar
Özge Tekeli
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum. 27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler