SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Trafiği Tehlikeye Düşüren Asker Uğurlama Konvoyu Sürücülerine Ceza

Yalova'da trafiği tehlikeye düşüren asker uğurlama konvoyundaki araç sürücülerine ceza kesildi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Yalova’da, trafiği tehlikeye düşürdükleri gerekçesiyle asker uğurlama konvoyundaki 14 aracın sürücülerine idari para cezası uygulandı.

Sefabey ile İstanbul caddelerinin kesiştiği kavşakta, motosikletlerin de bulunduğu konvoydaki bazı araçların trafik güvenliğini tehlikeye düşürmesine ilişkin görüntüler çevredekiler tarafından kaydedildi.

Şikayet üzerine çalışma başlatan Yalova Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Kent Güvenlik Yönetim Sistemi (KGYS) kameralarının kayıtlarını inceledi.

İLGİLİ HABER Vakıflar Bölge Müdürlüğünden Edirne ve Kırklareli’nde Her Gün 500 Kişiye İftar
Yalova'da trafiği tehlikeye düşüren asker uğurlama konvoyundaki araç sürücülerine ceza kesildi.

Ekipler, trafiğin olağan akışını engelleyerek diğer araç sürücülerinin can ve mal güvenliğini tehlikeye atan motosiklet, minibüs ve otomobillerin oluşturduğu konvoydaki 14 aracı belirledi.

Araçların sürücülerine Karayolları Trafik Kanunu’nun ilgili maddelerinden toplam 18 bin 882 lira trafik cezası kesildi.

author avatar
Özge Tekeli
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum. 27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler