SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Filistin toprak sattı diyen Oğuzhan Uğur’a Hüsnü Mahalli’den sert sözler

Ortadoğu uzmanı gazeteci Hüsnü Mahalli “Açgözlü dedelerinin sattıkları topraklar” ifadesiyle Filistin halkının toprak sattığını ileri süren Oğuzhan Uğur’a “Ulan ruh hastası...” diyerek cevap verdi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Hamas’ın Aksa Hareketı Operasyonu dünyada gündem olurken Türkiye’de de bir çok tartışmaların çıkmasına sebebiyet verdi. Sosyal medya üzerinden Filistin’in toprak sattığını ifade eden kişilere Ortadoğu uzmanı Hüsnü Mahalli çok sert sözlerle karşılık verdi.

Filistin halkının toprak sattığını ileri sürenlerden biri de sosyal medya fenomeni Oğuzhan Uğur olmuştu. Oğuzhan Uğur Twitter (X) hesabından yaptığı paylaşımda “Filistinliler, açgözlü dedelerinin sattıkları topraklar üzerine kurulmuş İsrail’e intihar saldırısı yaptı. Bu defa kaybettikleri yalnızca üzerine bombalı yelek giydirdikleri fedaileri de olmayacak.” İfadelerini kullanmıştı.

“FİLİSTİN HALKININ TOPRAK SATTIĞI İSPATLANSIN MESLEĞİ BIRAKIRIM”

Orta Doğu uzmanı, gazeteci ve yazar Hüsnü Mahalli Filistin halkının toprak sattığını ileri sürenlere TELE 1’de katıldığı programda sert karşılık verdi.

İLGİLİ HABER Sabiha Gökçen Havalimanı’nı Bayram Tatilinde 1 Milyondan Fazla Yolcu Kullandı
Ortadoğu uzmanı gazeteci Hüsnü Mahalli “Açgözlü dedelerinin sattıkları topraklar” ifadesiyle Filistin halkının toprak sattığını ileri süren Oğuzhan Uğur’a “Ulan ruh hastası...” diyerek cevap verdi.

filistin-toprak-satti-diyen-oguzhan-ugura-husnu-mahalliden-sert-sozlere.jpg

Filistin halkının toprak sattığını ispatlanırsa mesleği bırakacağını dile getiren Hüsnü Mahalli isim vermeden yaptığı açıklamasında “Ulan ruh hastası ben bununla alakalı 550 sayfalık kitap yazdım. Bana birisi gelsin desin ‘Filistinliler toprak sattı’ desin. Ben bu mesleği bırakıyorum. İsrail Devleri 1948’de kuruldu. Bu tarihte kurulduğunda İsrail, Yahudilerin Filistin’deki tapulu malı yüzde Filistin’in yüz ölçümünün yüzde 5.7’si kadar” diye konuştu.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler