SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Aras Bulut İynemli’nin Ağabeyi Uyuşturucu Madde İddiasıyla Gözaltına Alındı

Ünlü oyuncu Aras Bulut İymenli’nin ağabeyi Orçun İynemli, eşi Eda İynemli'nin şiddet ve uyuşturucu madde yetiştirme iddiaları sonrasında polis tarafından gözaltına alındı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Ünlü oyuncu Aras Bulut İynemli‘nin kendisi gibi oyuncu olan ağabeyi Orçun İynemli‘nin eşi Eda İynemli, darp edildiğini söyleyerek suç duyurusunda bulundu. Genç kadının şikayetinde Orçun İynemli hakkında evde uyuşturucu madde yetiştirerek kullandığını da söyleyince emniyet hemen harekete geçti. Evde uyuşturucu yetiştirdiği iddia edilen Orçun İynemli gözaltına alındıktan sonra sevk edildiği adli makamlar tarafından serbest bırakıldı.

21 Ekim tarihinde Beşiktaş Dikilitaş Mahallesi‘nde yaşanan olayda Eda İynemli ile eşi Orçun İynemli arasında tartışma yaşandığı ve tartışmanın büyüyerek kavgaya dönüştüğü sonrasında da tarafların birbirinden şiddet gördükleri gerekçesiyle şikayetçi oldukları belirtildi.

Taraflar karşılıklı olarak birbirlerinden şikayetçi olurken, Orçun İynemli ve Eda İynemli ifadelerinin alınmasının ardından adli makamlarca serbest bırakıldı.

İLGİLİ HABER Ozan Güven Ve Eski Sevgilisinin Karşılıklı Yargılandıkları Dava Sürüyor
Ünlü oyuncu Aras Bulut İymenli’nin ağabeyi Orçun İynemli, eşi Eda İynemli'nin şiddet ve uyuşturucu madde yetiştirme iddiaları sonrasında polis tarafından gözaltına alındı.

Orçun İynemli

Olaydan bir gün sonra saat 03.20 esnalarında İynemli çiftinin yeniden tartıştığı belirlendi. Eda İynemli’nin eşinden şiddet gördüğünü belirtmesi üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edilirken eşinin uyuşturucu madde yetiştirdiğini iddia etti.

Orçun İynemli ise iddialar üzerine uyuşturucu yetiştirmediğini ancak evde uyuşturucu madde bulunduğunu, kendisinin içici olduğunu öne sürerek, 109.5 gram ağırlığındaki uyuşturucu maddeyi polise teslim etti. Gözaltına alınan Orçun İynemli, emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından sevk edildiği adli makamlarca adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler