SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Filistin Kökenli Gigi Hadid Sessizliğini Bozdu

Dünyaca bilinen model Gigi Hadid, İsrail ile Hamas arasında yaşanan olaylar ve Ortadoğu'nun ateşe dönmesi sonrası sessizliğini bozdu.

Yayınlanma:
ABONE OL

Hadid, “Filistinliler için umutlarım ve hayallerim var ama bunların hiçbiri, tek bir Yahudi’nin bile zarar görmesini içermiyor”şeklinde konuştu.

İsrail ve Hamas arasında yaşanan çatışmaların 5’inci gününde Orta Doğu’da gerilim giderek daha da artıyor. Filistin kökenli ABD’li model Gigi Hadid yaşanan savaş ile ilgili açıklamalarda bulundu.

gigi-hadid.jpg

İLGİLİ HABER Buena Vista All Stars 21 Haziran’da Konser Verecek
Dünyaca bilinen model Gigi Hadid, İsrail ile Hamas arasında yaşanan olaylar ve Ortadoğu'nun ateşe dönmesi sonrası sessizliğini bozdu.

“TEK BİR YAHUDİ’NİN BİLE ZARAR GÖRMESİNİ İÇERMİYOR”

Gigi Hadid, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şunları söyledi: “Düşüncelerim, bu haksız trajediden etkilenen ve her gün bu çatışma nedeniyle çoğu çocuk olmak üzere masum canlar alan herkesle birlikte. Filistin mücadelesine ve işgal altındaki hayata karşı derin bir empatim ve kalp kırıklığım var. Bu, her gün taşıdığım bir sorumluluk. Yahudi dostlarıma da daha önce de söylediğim gibi şunu açıkça söyleme sorumluluğu hissediyorum: Filistinliler için umutlarım ve hayallerim var ama bunların hiçbiri, tek bir Yahudi’nin bile zarar görmesini içermiyor.” ifadelerine yer verdi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler