SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Kıvanç Tatlıtuğ Atina Alışverişinde Tam 1 Milyon Euro Ödedi!

Yayınlanma:
ABONE OL

Başarılı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, kazandığı tüm parayı gayrimenkule yatırmaya devam ediyor!

Yunanistan’dan ev alan ünlüler kervanına katılan Kıvanç Tatlıtuğ, 60 milyon TL’lik iki reklam anlaşmasının ardından Atina’da tam 1 milyon euroya villa satın aldı!

Yatırımlarına bir yenisini eklemeye karar veren Kıvanç Tatlıtuğ, son oynadığı iki reklam filminden kazandığı 60 milyon TL’yi Atina’da değerlendirdi. Bodrum ve Marmaris’te yazlıkları olan Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çiftinin, Yunanistan’ın başkenti Atina’da 1 milyon euro (29 milyon TL) karşılığında villa satın aldığı öne sürüldü.

Yaz aylarında genellikle tekneleriyle Ege koylarını gezen Tatlıtuğ çifti, iddiaya göre Yunanistan’da havuzlu ve 4 odası olan bir villanın sahibi oldu.

Daha önce Gülse Birsel, Ozan Güven, Demet Özdemir, Halit Ergenç ve Bergüzar Korel gibi isimlerin de gözde tatil beldesinde evlerinin bulunduğu bilinirken, Tatlıtuğ cephesinden haberlerle ilgili bir açıklama yapılmadı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler