SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Yalı Çapkını 41. Bölüm Fragmanı

Yalı Çapkını 41. Bölüm fragmanı öncesinde Halis Ağa, Marmaris’te kendisine yeni bir mağaza açmak adına resmen harekete geçmiştir.

Yayınlanma:
ABONE OL

Yalı Çapkını 41. Bölüm fragmanı dizi seyrini değiştirmekle beraber Halis Ağa’nın Marmaris’te kendisine yeni bir mağaza açacak olması herkesi şaşırtmıştır. Başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor ve Şerif Sezer’in oynadığı Yalı Çapkını dizisi son bölümüyle Star TV ekranlarında yayınlandı.

Yalı Çapkını 41. Bölüm Özeti

Halis Ağa sonunda Nükhet’in de isteğiyle birlikte Ferit ve Kaya’yı Marmaris’te mağaza açmak için görevlendirir. Seyran, Suna, Asuman ve Abidin’in de plana dahil olması artık Marmaris yolculuğunu kaçınılmaz bir hale getirmiştir. Yalıda ise Nükhet, Kazım Ağa’yı idare etmeye çalışırken Kazım’ın talepleri gitgide artmaktadır.

Yalı Çapkını 41. Bölüm Fragmanı izle

İLGİLİ HABER Buena Vista All Stars 21 Haziran’da Konser Verecek
Yalı Çapkını 41. Bölüm fragmanı öncesinde Halis Ağa, Marmaris’te kendisine yeni bir mağaza açmak adına resmen harekete geçmiştir.

Orhan’da her şeyi boşvermişken ona tek iyi gelen Dicle ile geçirdiği zamandır. Marmaris’te gönlünce eğlenen Seyran’ın hareketlerinden rahatsız olan Ferit, onu dizginlemeye çalışırken Suna’da Abidin’e içindekileri döker. Kaya’nın yaptığı sürpriz Seyran ve Ferit’i anlaşmazlığa sürüklemiştir.

Yalı Çapkını 41. Bölüm ile gelecek hafta 13 Nisan Cuma akşamında Star TV ekranlarında yayınlanacaktır.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler