SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Edirne İl Müftüsü Hasan Başoğlu, AA’nın “Yılın Kareleri” Oylamasına Katıldı

Edirne İl Müftüsü Hasan Başoğlu, Anadolu Ajansının (AA) gözünden 2023'e damga vuran olaylara ait fotoğrafların yer aldığı "Yılın Kareleri" oylamasına katıldı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Başoğlu, makamında gerçekleştirdiği oylamada, Türkiye ve dünya gündemini etkileyen, önemli uluslararası medya organlarında sıkça kullanılan en etkileyici seçkideki 5 kategoride sunulan 147 fotoğrafı inceledi.

Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat’taki asrın felaketi olarak da nitelendirilen depremdeki umut hikayelerine odaklanan “Deprem: Umut” kategorisinde Aytuğ Can Sencar imzalı “Hayata tutunan” adlı fotoğrafı oylayan Başoğlu, “Gazze: Kanıt” kategorisinde ise Ashraf Amra’nın “Yanımda ol anne” fotoğraflarına oy verdi.

Çevre-Yaşam” kategorisinde Sergen Sezgin’in “Kaçış”, “Haber” kategorisinde Muhammed Enes Yıldırım’ın “Boğazda dev gemi” fotoğraflarını tercih eden Başoğlu, “Spor” kategorisinde ise Ömer Sercan Karkuş’un “Mete’nin nişanı” seçti.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler