SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Kırklareli’nin Köfte Ustaları, AA’nın “Yılın Kareleri 2023” Oylamasına Katıldı

Kendine özgü tadıyla ön plana çıkan Kırklareli'nde köfte ustaları, Anadolu Ajansının (AA) gözünden 2023'e damga vuran olaylara ait fotoğrafların yer aldığı "Yılın Kareleri 2023" oylamasına katıldı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Kent merkezindeki köfte ustaları fotoğraflar hakkında bilgi alarak, Türkiye ve dünya gündemini etkileyen, önemli uluslararası medya organlarında sıkça kullanılan en etkileyici seçkideki 5 kategoride sunulan 147 fotoğrafı inceledi.

Köfteci İbrahim Kuruş, “Deprem: Umut” adıyla oylamaya sunulan seçkiden Aytuğ Can Sancar’ın “Depremin umudu”, İsrail yönetiminin savaş suçu niteliğindeki saldırıları hakkında delil kabul edilerek tarihe not düşen “Gazze:Kanıt” kategorisinden ise Ali Jadallah’ın “Hayat kalkanı” fotoğrafını oyladı.

“Çevre ve Yaşam” kategorisinde Sayim Harmancı’nın “Dağlar arasında”, “Haber” kategorisinde Utku Uçrak’ın “Hava manevrası” fotoğraflarını seçen Kuruş, “Spor” kategorisinde ise Özgün Tiran’ın “Er meydanında” adlı fotoğrafına oy verdi.

İLGİLİ HABER Bakan Özhaseki Eyüpsultan’da Kentsel Dönüşüm Töreninde Konuştu
Kendine özgü tadıyla ön plana çıkan Kırklareli'nde köfte ustaları, Anadolu Ajansının (AA) gözünden 2023'e damga vuran olaylara ait fotoğrafların yer aldığı "Yılın Kareleri 2023" oylamasına katıldı.

Köfteci Mahmut Sürer de “Deprem: Umut” adıyla oylamaya sunulan seçkiden Sergen Sezgin’in “Kurtarıcı” fotoğrafını, İsrail yönetiminin savaş suçu niteliğindeki saldırıları hakkında delil kabul edilerek tarihe not düşen “Gazze:Kanıt” kategorisinden ise Ali Jadallah’ın “Son sığınak” fotoğrafını oyladı.

“Çevre ve Yaşam” kategorisinde Ali İhsan Öztürk’ün “Vahşi kedi”, “Haber” kategorisinde Muhammed Enes Yıldırım’ın “Boğaz’da bir dev” fotoğraflarını seçen Sürer, “Spor” kategorisinde ise Özgün Tiran’ın “Pehlivan adayları” adlı fotoğrafına oy kullandı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler