SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Arka Sokaklar Rıza Baba Öldü Mü? Zafer Ergin Arka Sokaklar’dan Neden Ayrıldı?

Arka Sokaklar dizisinin Rıza Baba’sı olarak bilinen Zafer Ergin hayranlarını üzdü. 18 sezonu geride bırakan Arka Sokaklar dizisi Rıza Baba’yı arar oldu.

Yayınlanma:
ABONE OL

Kanal D ekranlarında 18 sezonu geride bırakarak bir rekora imza atan Arka Sokaklar dizisinde ekipte dağıldı. Ekranların uzun soluklu dizilerinden olan Arka Sokaklar, 1 Eylül Cuma akşamında başlayan yeni sezonu ile yeniden hayranlarının karşısına çıktı.

Yaşadığı zorlu süreçler nedeniyle kendisini bir anda bakımevinde bulan Rıza Baba yayınlanan son bölümde kendisini silahla vurmuştu.

Arka Sokaklar Rıza Baba

İLGİLİ HABER Buena Vista All Stars 21 Haziran’da Konser Verecek
Arka Sokaklar dizisinin Rıza Baba’sı olarak bilinen Zafer Ergin hayranlarını üzdü. 18 sezonu geride bırakan Arka Sokaklar dizisi Rıza Baba’yı arar oldu.

Arka Sokaklar Rıza Soylu Öldü Mü?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar dizisinin 640. bölümünde senaryo gereği yaşadıklarından dolayı geçirdiği zorlu süreç sebebiyle kendisini bir anda bakımevinde bulan Rıza Baba kendisini silahla vurarak intihar etti.

Zafer Ergin’in Diziden Neden Ayrıldı?

Arka Sokaklar dizisinin yeni sezonunda Rıza Baba karakterine hayat veren Zafer Ergin artık olmayacak. Usta oyuncu Ergin’in sağlık sorunları nedeniyle diziden ayrıldığı konuşulmaktadır.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler