SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Edirne Jandarma Komutanı Albay Büber “Yılın Fotoğraf Karelerini” Oyladı

Edirne Jandarma Komutanı Albay Hacı Ali Büber, Anadolu Ajansının (AA) gözünden 2023'e damga vuran olaylara ait fotoğrafların yer aldığı "Yılın Kareleri 2023" oylamasına katıldı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Albay Büber, Türkiye ve dünya gündemini etkileyen, önemli uluslararası medya organlarında sıkça kullanılan seçkideki 5 kategoride sunulan 147 fotoğrafı inceledi.

İl Jandarma Komutanı Büber, Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat’taki, asrın felaketi olarak nitelendirilen depremlerde umut hikayelerine odaklanan “Deprem: Umut” adlı seçkiden “Şükür” adlı fotoğrafa, İsrail yönetiminin “savaş suçu” niteliğindeki saldırıları hakkında delil kabul edilerek tarihe not düşen “Gazze: Kanıt” isimli seçkiden de “Haykırış” adlı fotoğrafa oy verdi.

Albay Büber, çevre ve yaşam kategorisinde Cumhuriyet’in 100. yıl kutlamaları sırasında Anıtkabir’de kaydedilen “Ata’nın huzurunda”isimli fotoğrafı, haber kategorisinde Şanlıurfa’daki sel felaketinin anlatıldığı “Sel aldı” isimli fotoğrafı, spor kategorisinde de “Mete’nin nişanı” adlı fotoğrafı oyladı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler