SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Dönence 14. Bölüm Finali – Rüzgar ile Berkay Kurtuldu mu?

Dönence 14. bölüm finali ile yayında. Kanal D ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanan Dönence dizisi son bölümü ile final yapıyor.

Yayınlanma:
ABONE OL

Dönence 14. bölüm finali ile Kanal D ekranlarında yayında. Başrollerinde Emre Kınay, Caner Topçu, Sümeyye Aydoğan gibi isimlerin yer aldığı Dönence dizisi final bölümüyle sevenlerine veda ediyor. Dönence son bölümünde; Selman’ın çıkardığı yangında kısılıp kalan Rüzgar ve Berkay için zaman iyice daralıyor.

DÖNENCE FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANACAK?

Rüzgar ve Berkay’ın alevlerin arasında kalması sonrasında yardıma ilk koşan Miro’dur. Olayı duyan Özgür’de ailesini kaybettiği gibi kardeşini de kaybetme korkusuyla onu kurtarmak adına her şeyi ortaya koyacaktır.

Dönence

İLGİLİ HABER Kocaeli Valisi Yavuz, AA’nın 104. Kuruluş Yıl Dönümünü Kutladı
Dönence 14. bölüm finali ile yayında. Kanal D ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanan Dönence dizisi son bölümü ile final yapıyor.

Bu esnada Verda, Cem’in Harun’dan şüphelenmesinin altında yatan sebeplerin farkına varır. Harun’da iyice köşeye sıkışmışken Cem ve Özgür onu yakalamanın peşine düşmüşlerdir. Gerçekler er veya geç geç ortaya çıkarken Harun sonunda yakayı ele verecektir. Olgun ailesi ve Özgür kaptan için artık bambaşka bir sayfa açılacaktır.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler