SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Erdal Küçükkömürcü Kirli Sepeti Kadrosunda

Usta oyuncu Erdal Küçükkömürcü, FOX TV'nin iddialı dizisi Kirli Sepeti kadrosuna katıldı. Cihangir Demir karakteriyle izleyicilerin karşısına çıkacak.

Yayınlanma:
ABONE OL

FOX TV’nin iddialı dizisi “Kirli Sepeti,” kadrosuna Erdal Küçükkömürcü katıldı.

Dizide, Serkay Tütüncü tarafından canlandırılan Kahraman’ın babası Cihangir Demir karakterine hayat verecek olan Küçükkömürcü, izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Ece Erdek Koçoğlu’nun yönetmenliğinde “Kirli Sepeti,” hizmetlilerle lüks bir sitedeki ev sahiplerinin etkileyici öyküsünü anlatıyor. Başrollerinde Ayça Bingöl, Ceren Moray, Cansu Tosun, Serkay Tütüncü, Halil İbrahim Ceyhan, Melisa Döngel, Gözde Seda Altuner, Bestemsu Özdemir, Serhat Kılıç ve Devrim Yakut’un yer aldığı dizi, güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor.

İLGİLİ HABER Kocaeli Valisi Yavuz, AA’nın 104. Kuruluş Yıl Dönümünü Kutladı
Usta oyuncu Erdal Küçükkömürcü, FOX TV'nin iddialı dizisi Kirli Sepeti kadrosuna katıldı. Cihangir Demir karakteriyle izleyicilerin karşısına çıkacak.

kirli-sepeti2.jpg

Erdal Küçükkömürcü, 9. bölümde dizinin kadrosuna katılacak ve İstanbul’un köklü bir ailesinden gelen, ince zevklere sahip, evinde birçok değerli sanat eseri bulunan Cihangir Demir karakterini canlandıracak. Ailesine ve Kahraman’a değer veren bu karakterle, Küçükkömürcü, izleyicilere duygusal anlar yaşatacak.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler