Coronavirus (Covid-19)

  • 20,403,255Coronavirus Vaka Sayısı
  • 742,018Ölü Sayısı
  • 6,374,657Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 22:50

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'tan Eren Bülbül'ün şehadetinin üçüncü yılında anlamlı paylaşım

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak: Eren Bülbül‘ü ve onu korumak için canını ortaya koyan Astsubay Ferhat Gedik’i şehit oluşlarının 3. yılında rahmetle anıyorum... Bugün milyonlarla birlikte söylüyoruz: #iyikivarsınEren!
Haberin tümünü okumak için tıklayın

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'tan Eren Bülbül'ün şehadetinin üçüncü yılında anlamlı paylaşım

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'tan Eren Bülbül paylaşımı!

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Trabzon Maçka'da Ağustos 2017 günü PKK'lı teröristlerin hırsızlık için girdiği evi güvenlik güçlerine göstermek için giderken açılan ateş sonucu Astsubay Başçavuş Ferhat Gedik ile birlikte şehit olan 15 yaşındaki Eren Bülbül'ü unutmadı. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Albayrak, "Yüreğinde vatan sevginle #iyikivarsınEren, iyi ki varsın yiğit kardeşim!" ifadelerini kullandı.
Haberin tümünü okumak için tıklayın

Devamını Oku
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'tan Eren Bülbül paylaşımı!

20 Mayıs Çocuk Gelişimciler Günü

Çocuk gelişimciler;
Gebelikten başlayarak aileyi çocuğun gelişimine yönelik bilgilendirir ve destekler.
Doğumdan itibaren ergenlik döneminin sonuna kadar çocukların; zihinsel, dil, motor, öz bakım, sosyal ve duygusal gelişim alanlarını kendi alanı doğrultusunda değerlendirir.
Aile ile klinik görüşme yapar. Yenidoğan döneminden 18 yaş sonuna kadar gelişim alanlarını gelişimsel, psikometrik, eğitsel ölçeklerle ve informal yöntemleri kullanarak değerlendirir. Görüşme sonucunu raporlar, gerekli kurul ve komitelere sunar.
Değerlendirme sonucuna göre gelişim gecikmesi, riskli bebek/çocuk ve sağlam çocuk kapsamında izlenen çocuklar ve aileleri için uygun gelişimsel, davranışsal, eğitsel hedefler oluşturur. .
Çocuk sağlığı izleminde tıbbi ve gelişimsel değerlendirme sürecinde aile ve çocuğa uygun gelişimi destekleyici program hazırlar, bu programı yürütür, raporunu tutar ve izler.
Aileyi çocuğa uygun ortam konusunda bilgilendirir, ortamın düzenlenmesinde etkin rol üstlenir.
Gelişim geriliği belirlenmiş çocuklara “erken müdahale programı” başlatır. Programı yürütür ya da yürütülme aşamalarını kontrol eder.
“Riskli bebek ve çocuk” izlemlerinde etkin rol alır ve gelişimi destekleyici ve izleyici çalışmaları yürütür. Erken dönemde gelişimi destekleyici çalışmaları başlatır.
 Tedavi alan çocukların hastalık, tedavi ortamı ve/veya tedavi süreci ile ilgili hazırlayıcı, uyum sağlayıcı çalışmaları yürütür. .
Özel gereksinimli çocuklar ve ailelerinin hakları ve gereksinimleri ile ilgili özel eğitim kurullarında değerlendirme sonuçlarını sunar, aile ile ilgili bilgi verir, eğitim seçenekleri planlar.
#çocukgelişimiveeğitimi #çocukgelişimci  #çocukgelişimcilergünü #çocukgelişimciolmak #iyikiçocukgelişimciyiz #20mayısçocukgelişimcilergünü

Devamını Oku
20 Mayıs Çocuk Gelişimciler Günü

Şehit Eren Bülbül’ün annesine ziyaret

PKK’lı teröristlerin yerini güvenlik güçlerine gösterirken şehit düşen Trabzon Maçkalı Eren Bülbül’ü tüm Türkiye #iyikivarsineren diye uğurlamıştı. Aradan geçen üç yılda Eren Bülbül’ün annesi Ayşe Bülbül, evladının özlemini duyuyor. Oğlu Eren’in çimenlerden çiçekler toplayışını hatırlıyor, dualarından hiç eksik etmiyor. Trabzon Maçka Belediye Başkanı Koray Koçhan şehit annesini Anneler Günü nedeniyle ziyaret edip çiçekler sundu
Haberin tümünü okumak için tıklayın

Devamını Oku
Şehit Eren Bülbül’ün annesine ziyaret

Şehit Eren Bülbül'ün annesi Ayşe Bülbül'e anlamlı ziyaret

PKK’lı teröristlerin yerini güvenlik güçlerine gösterirken şehit düşen Trabzon Maçkalı Eren Bülbül’ü tüm Türkiye #iyikivarsineren diye uğurlamıştı. Aradan geçen üç yılda Eren Bülbül’ün annesi Ayşe Bülbül, evladının özlemini duyuyor. Oğlu Eren’in çimenlerden çiçekler toplayışını hatırlıyor, dualarından hiç eksik etmiyor. Trabzon Maçka Belediye Başkanı Koray Koçhan şehit annesini Anneler Günü nedeniyle ziyaret edip çiçekler sundu. İşte SABAH'tan Damla Kaya'nın özel haberinin detayları...
Haberin tümünü okumak için tıklayın

Devamını Oku
Şehit Eren Bülbül'ün annesi Ayşe Bülbül'e anlamlı ziyaret

Azize’yi şok eden itiraf!

atv’nin Cuma akşamlarına damga vuran dizisi Hercai #iyikivarsınkadınım etiketiyle izleyiciyle buluştu. Aslanbey Konağı’na gelen Miran ve Reyyan, Azize’nin karşısına dikildi. İntikam yemininden bir türlü vazgeçmeyen Azize, sözlerini yeniledi.
Haberin tümünü okumak için tıklayın

Azize’yi şok eden itiraf!

Miran’ın endişesi!

Yayınlandığı ilk günden bu yana büyük bir ilgiyle takip edilen, intikam ateşinden doğan imkansız bir aşkın konu alındığı Hercai’nin 38. Bölümü #iyikivarsınkadınım etiketiyle ekrana geldi. Hazar Şadoğlu’nun öz babası olmadığı öğrenen Reyyan hayatının şokunu yaşamıştı. Herkesten ayrı kalmak isteyen Reyyan kimseyle görüşmeme kararı aldı. Çok sevdiği atı “Mavi” ile birlikte olan Reyyan, atından düşerek yaralandı. Şadoğlu Konağı’nın önüne gelen “Mavi” yaşanan talihsiz kazanın habercisiydi. Boş bir arazideki gölün kenarında baygın halde olan Reyyan’ın imdadına gizemli bir el uzandı.
Haberin tümünü okumak için tıklayın

Devamını Oku
Miran’ın endişesi!

Vatandaşlar “Reis”inin doğum gününü unutmadı

Vatandaşlar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 66’ıncı doğum gününü sosyal medya hesaplarından yayımladıkları tebrik videolarıyla kutladı.
Farklı şehirlerdeki değişik yaş grubu ve mesleklere mensup kişilerin “#iyikidoğdunreis” etiketiyle sosyal medya hesaplarından paylaştıkları kutlama videolarından bazıları Erdoğan Gönüllüleri Platformu tarafından bir araya getirildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sevgi ve tebrik mesajlarının yer aldığı videoya. Türkiye’nin dört bir tarafından farklı yaş grubu ve mesleklere mensup vatandaşlar videolarıyla katılım sağladı.
“İyi ki doğdun. Millete adanan ömür” başlığıyla başlayan videoda bazı çocukların Cumhurbaşkanı Erdoğan’a “Tayyip dede” diye hitap ederek doğum gününü kutladığı, bazı çocukların da şarkılarla Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın doğum gününü tebrik ettiği görülüyor.
(İHA)

Devamını Oku

Varank’tan fotoğraflı doğum günü kutlaması

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 66’ncı doğum gününü, sosyal medya hesabından 5 yıl önce çekilen fotoğrafı paylaşarak kutladı. Varank, “Davasına, bu millet için kavgasına omuz vermeye ömrümüz vefa ettikçe devam edeceğiz” diye yazdı. Varank’ın paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni aldı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın dün 66’ncı doğum günü dolayısıyla Sosyal medya kullanıcıları “#İyikiDoğdunMilletinAdamı” hastagı ile Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın doğum gününü kutladı. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank da Erdoğan’ın doğum gününü kutlayanlar arasındaydı. Varank, 5 yıl önce Antalya’da G-20 zirvesi sırasında çekilen bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşıp, “Davasına, bu millet için kavgasına omuz vermeye ömrümüz vefa ettikçe devam edeceğiz” diye yazdı. Bakan Varank’ın paylaşımı kısa sürede sosyal medya kullanıcıları tarafından beğenilip paylaşıldı.

O fotoğrafın hikayesi
Sosyal medya hesabından paylaşılan fotoğrafta Türkiye’nin ev sahipliği yaptığı G-20 liderler zirvesinde yoğun temaslar nedeniyle saatlerce ayakta kalan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın o dönem danışmanlığını yapan Mustafa Varank’ın omzuna yaslanmış şekilde notlarını okuduğu görülüyor. Fotoğrafta Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da bulunuyor.
(İHA)

Devamını Oku
Varank’tan fotoğraflı doğum günü kutlaması

Kurumsal Web Tasarım Ajansı

#espassistanbul #ismic #pusulagyd #monrealyönetimdanismanlik #siyahmartıkemerkoleji #insayyapi #ondortuc #webtasarım #webtasarımajansları #iyibirwebtasarımajansı #istanbulreklamajansları #creativeagency #bannertasarım #görseltasarım #kampanyayasarımajansı #gayrimenkultasarımajansı #dijitalreklamajansı #brosurtasarim #logotasarım #ilantasarımı #ambalajtasarımı #banner #levent #istanbul

İyi Bir Web Tasarım Ajansı;
Web Tasarım Hizmeti almak istiyorsanız hizmet alacağınız Web Tasarım Ajansını çok araştırma yaparak seçmeniz de yarar görüyoruz.
Espass İstanbul olarak; şayet amatör bir firma ile çalışırsanız karşınız çıkabilecek sorunlarla karşı karşıya kabalieceğinizi hiçbir zaman unutmayınız. Çalışmanın gidişatının çok amatör olacağını bilmelisiniz. Profesyonel bir web tasarım ajansı ile çalışmanız halinde ise creative bir işin dışında da işiniz tamamlandıktan sonra da talep edeceğiniz teknik destek iş sürecindeki kadar önem taşımaktadır. Amatör bir firma en basit problem bile günlerce halledemezken, Web Tasarım Hizmeti veren ajanslar bu probleminizi dakikalar içinde halledebilmektedirler.
Bir Web sitesi yapıldıktan sonra Ajans ve müşterinin dialogu bitmez, aksine daha da fazlalaşır. Çünkü; web sitesi yapıldıktan sonra ( güncellemeler,mail sorunları vb. ) birçok iş için Web Tasarım Hizmeti aldığınız firma ile telefonlaşmak veya mailleşmek zorunda kalacağınızdan dolayı her zaman ulaşılabimeli ve size memnun etmelidir.
Web Tasarım Hizmeti veren ajansın avantajları saymakla bitmez. Bu şekilde çalışan ajanslardaki süreç söyle devam eder; öncelikle işe başlamadan yapılması gereken analizler yapılıp, işe o şekilde başlanmalıdır. Yapılan çalışmalar ön sunum olacak ve yapılan değişiklikler ve eksikler bu ön sunuma göre yapılacak ve düzeltilecektir. Yapılan düzeltmelerden sonraki sunuma göre iş yapılmaya başlanır.
Butip çalışan ajanslardan aldığınız hizmetten memnun kalmama gibi bir şansınız pek olmaz. Çünkü bu Web Tasarım Hizmeti Ajansları birçok kişiden oluşan ekiplerden oluşmaktadır.Tasarım yani creative ekip, yazılım ekibi, teknik destek ekibi ve metin editörleri gibi birçok bölümü bulunmaktadır. Bu tüm ekip bölümleri birbirlerine zincir gibi bağlı olamasından dolayı aralarında kopukluk yaşanmaz.
Web Tasarım Hizmeti veren ajanslarda veya “Creative Agency “ olarak bilinen Kreatif Ajanslarda da fiyatları diğer ajanslara göre biraz külfetli olsada alacağınız hizmetten dolayı ve müşteri memnuniyetinden ötürü bu verilen paraya değecektir. Espass İstanbul Web Tasarım ekibi bu konuda koşulsuz müşteri memnuniyeti felsefesi ile müşterilerinin her daim yanındadır.
Bu aradaki farkı bir örnekle kısaca anlatalım. Diyelim hastasınız ve doktora gitmeniz gerekiyor. Devler hastanesi ile özel bir hastanenin size bırakın tedaviyi muayne etmesi arasında bile dağlar kadar fark olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz.
Sanırım bu verdiğimiz örnekle aradaki farkı daha rahat anlatmış olduk.
Espass İstanbul Web Tasarım mutfağına siz değerli reklam verenlerimizi bekleriz.
Adres: Talatpaşa Cad. No: 130 Kat: 3 - 305 Levent / İstanbul
Telefon: 0212 281 81 61 - 0532 609 83 40
E-Mail: info@espassistanbul.com
www.espassistanbul.com

Devamını Oku
ESPASS ISTANBUL ESPASS ISTANBUL ESPASS ISTANBUL ESPASS ISTANBUL ESPASS ISTANBUL ESPASS ISTANBUL ESPASS ISTANBUL ESPASS ISTANBUL