Coronavirus (Covid-19)

  • 20,827,622Coronavirus Vaka Sayısı
  • 747,584Ölü Sayısı
  • 6,356,564Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 12:02

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar

TÜSİAD: İstanbul Sözleşmesi yaşatır

İstanbul Sözleşmesi ile ilgili olarak yürütülen tartışmaya TÜSİAD da katıldı. Derneğin paylaşımında "İstanbul Sözleşmesi yaşatır" dendi.

Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD), İstanbul Sözleşmesi'ne odaklanan tartışmalarla ilgili olarak resmi Twitter hesabında paylaşımda bulundu. Derneğin açıklamasında "İstanbul Sözleşmesi, Türkiye ve dünya kadınlarına verilmiş bir söz, güçlü bir taahhüttür. Bu sözden caymayalım. Şiddet uygulayanları cesaretlendirmeyelim" ifadesi kullanıldı.

Dernek, paylaşımına '#İstanbulSözleşmesiYaşatır' hashtag'ini de ekledi.

Devamını Oku
TÜSİAD: İstanbul Sözleşmesi yaşatır

Son dakika: Baykar Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar paylaştı: Bayraktar-TB2'den Yunan sınırında anlamlı devriye! Dikkat çeken 1453 detayı

Son dakika haberi... İstanbul'un fethinin 567. yıl dönümünde "1453TB2" uçuş koduyla havalanan Bayraktar-TB2 Yunanistan sınırında devriye uçuşu icra etti. Baykar Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar, uçuşa ait görseli sosyal medya hesabından paylaştı. Bayraktar paylaşımında "En Sevgili tarafından müjdelenen İstanbul'u 21 yaşında fetheden, çağın teknolojisinde öncü bir hükümdar. Bugün, Fatih'in İstanbul'u fethettiği yaştaki gençlerimiz ecdadının izinde inançla yürüyor, bilim ve teknolojide ilerliyor.#İstanbulunFethi'nin yıl dönümü kutlu olsun." ifadelerini kullandı.
Haberin tümünü okumak için tıklayın

Devamını Oku
Son dakika: Baykar Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar paylaştı: Bayraktar-TB2'den Yunan sınırında anlamlı devriye! Dikkat çeken 1453 detayı

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT

İstanbul Evden Eve Nakliyat, nakliye sektöründe kaliteli ve profesyonel hizmetleri ile öne çıkan firmamız, müşteri memnuniyetinin her zaman ön planda tutulduğu sektör lideri firmalar arasında yer almaktadır. Evden eve nakliyat firması ile ucuz fiyatlara evinizi taşıtın. Kaliteden ödün vermeden çalışmalarını gerçekleştiren firmamız ile sizde istanbul evden eve nakliyat, olmak üzere sektör bünyesindeki bir çok hizmet konusunda bizden yardım alabilirsiniz. İstanbul Nakliyat, kurumsal ve güvenilir nakliyat firmaları arasında yer alıp en iyi İstanbul evden eve nakliyat firması, olarak hizmet sunmaktadır. İstanbul Evden Eve Nakliyat, firması, nakliye hizmetlerinde ön plana çıkan firmamız aynı zamanda müşterileri için profesyonel hizmetlerin en doğru adresidir. Bizden alacağınız hizmetlerde her ley tüm detayları ile planlanarak işleme alınır. Taşınma sırasında mağduriyet oluşmaması adına pek çok geniş çaplı incelemeler ve araştırmalar yapıldıktan sonra nakliye süreci başlatılır.

#istanbulnakliyat #istanbulevdenevenakliyat #istanbuleşyadepolama #istanbulofistaşıma

İstanbul Nakliyat, Ayrıca müşterilerine geniş yelpazede hizmet sunan firmamız, İstanbul bünyesinde yer alan tüm ilçelerde hızlı ve güvenilir nakliye hizmetleri vermektedir. Nakliye hizmetlerine profesyonel bakış açısı ile öne çıkan firmamız sayesinde sizde istanbul evden eve nakliyat konusunda herhangi bir aksaklık yada problem yaşamadan nakliye hizmetleri alabilirsiniz. Firmamız sahip olduğu teknik ve donanım ve altyapı ile siz müşterileri için her zaman belirli ilkeler dahilinde hareket eder ve hizmet sürecinde çalışma prensiplerinden hiç bir zaman ödün vermez. Ayrıca İstanbul evden eve nakliyat, hizmetlerinin yanı sıra farklı hizmetler de sunan firmamız hizmet çeşitliği ile sektör lideri olan firmalarından biridir. Nakliye firmamız tarafından verilen diğer hizmet kategorileri de aşağıdaki gibi sıralanabilir.

Devamını Oku

Mutlu Ekip Mutlu Müşteri
#Kurumsalkimlik #logo #kampanyaolusturma #sosyalmedyayönetimi #istanbulreklamajansi #webtasarim #markadanismanligi #espassistanbulDetaylı Bilgi İçin Bizi Arayınız.
0212 281 81 61​​​​​​​ -0553 383 90 82

ESPASS ISTANBUL

Reklamcınız ile Aynı Dili Konuşabiliyormusunuz?
#kurumsalkimlik #logo #kampanyatasarim #dijitalpazarlama #webtasarim #istanbulreklamajanslari #sosyalmedyayönetimi #espassistanbul #leventDetaylı Bilgi İçin Bizi Arayınız.
0212 281 81 61​​​​​​​ -0553 383 90 82

ESPASS ISTANBUL

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya 39 ilçe kaymakamı ile video konferansla görüştü

Vali Yerlikaya, toplantıda koronavirüs ile ilgili alınan tedbir ve çalışmaların değerlendirildiğini açıkladı. Vali Yerlikaya, toplantıyla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "39 İlçe Kaymakamımızla video konferans yöntemiyle toplandık. #COVID19 Pandemisi ile ilgili tedbir ve çalışmalarımızı değerlendirdik. #İstanbul'umuz için, sizin için hep birlikte çalışıyoruz." ifadelerine yer verdi.
Haberin tümünü okumak için tıklayın

Devamını Oku
İstanbul Valisi Ali Yerlikaya 39 ilçe kaymakamı ile video konferansla görüştü

Konuşan Markalar Çok Ama Çok Kazanır
#kurumsalkimliktasarim #istanbulreklamajansi #logotasarimi #sosyalmedyayönetimi #webtasarim#dijitalpazarlama #markadanismanligi #espassistanbulDetaylı Bilgi İçin Bizi Arayınız.
0212 281 81 61​​​​​​​ -0553 383 90 82

ESPASS ISTANBUL

#sosyalmedyayönetimi #yaratici #konsept #googleadwords #hastagh #banner #algiyönetimi #reklamajansi #istanbulreklamajansi #espassistanbulDetaylı Bilgi İçin Bizi Arayınız.
0212 281 81 61​​​​​​​ - 0553 383 90 82

ESPASS ISTANBUL

Kim İstemez, Satışları Artsın!

#kurumsalkimlik #logo #gorseltasarim #dijitalkampanya #sosyalmedyayönetimi #gayrimenkul #afistasarimi #webtasarim #istanbulreklamajansi #espassistanbulDetaylı Bilgi İçin Bizi Arayınız.
0212 281 81 61​​​​​​​ - 0553 383 90 82

ESPASS ISTANBUL

#reklamajansi #tanıdık #reklamcı #espassistanbul #kurumsalkimlik #dijitalpazarlama #acikhavareklamcılığı #reklamajansı #istanbulreklamajanslarıDetaylı Bilgi İçin Bizi Arayınız.
0212 281 81 61 - 0553 383 90 82

ESPASS ISTANBUL