Coronavirus (Covid-19)

  • 41,778,857Coronavirus Vaka Sayısı
  • 1,139,802Ölü Sayısı
  • 9,579,351Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 20:25

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar

Eleq 10 Mart ipucu :Karpatların Maradonası” lakabıyla anılan, Galatasaray’ın efsanevi Rumen futbolcusu kimdir?

eleqoynacanliİyi pazarlar sevgili eleqseverler, bu akşam #eleqipucu konumuz futbol ve ödül yine @tambuklavye sponsorluğu ile tam 50.000₺  Topun yuvarlak olduğu yarışma gecemizde ipucu şöyle: Karpatların Maradonası” lakabıyla anılan, Galatasaray’ın efsanevi Rumen futbolcusu kimdir, hatırladınız mı?#eleq #eleqapp #eleqbilgiyarışması #eleqlive#ödüllüyarışma #appstore #playstore #mobil#yarışma #futbol #tambuklavye

CEVAP:GEORGE HAGI

Devamını Oku
Eleq  10 Mart  ipucu :Karpatların Maradonası” lakabıyla anılan, Galatasaray’ın efsanevi Rumen futbolcusu kimdir?

Oğuz Arda Sel için “SEL” futbol turnuvası düzenlendi.

Futbola düşkünlüğü ile bilinen Oğuz Arda Sel için Çamlıca Spor Kulübü’nde gerçekleşen turnuvaya Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, kulüp başkanı, kulüp yöneticileri ile Oğuz Arda Sel’in annesi Mısra Öz katıldı. Turnuva öncesi hayatını kaybeden Oğuz Arda Sel için saygı duruşunda bulunuldu.

Turnuvanın başlama vuruşunu Oğuz Arda Sel’in annesi Mısra Öz ile Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen yaptı.                   Tren kazasında hayatını kaybedenlere başsağlığı dileyen Üsküdar Belediye  Başkanı Hilmi Türkmen: “Hele bir tanesi ki Oğuz kardeşimiz çok küçük yaşta ne yazık ki hayatını baharında bile değil. Aramızdan ayrıldı. Allah rahmet eylesin. Bizim toplum olarak en güzel özelliklerimizden birisi hem acıyı hem sevinci paylaşmasını bilen bir toplumuz. Çamlıca Spor Kulübümüz ile Üsküdarımızdaki 7- 8 tane ayrı spor kulübümüz. U12 yaş gurubundaki çocuklarımızla Oğuz’un anısını yaşatmak ve Oğuz’un ailesinin acılarını paylaşmak üzere bir turnuva düzenlemiş durumda” dedi.

Anne Mısra Öz: “ Gerçekten oğlumun bu hayatta davranışları, futbolu , karakteri güzel olan her şeyi ile ama her şeyi ile onunla gurur duydum. Bugün burada onun anısına bulunduğum için gurur duyuyorum ama onun gökyüzünde değil burada arkadaşları ile futbol oynamasını isterdim “ifadelerini kullandı.#oğuzarda#çamlıcaspor#futbolturnuva#hilmitürkmen

Devamını Oku
Oğuz Arda Sel için “SEL” futbol turnuvası düzenlendi. Oğuz Arda Sel için “SEL” futbol turnuvası düzenlendi. Oğuz Arda Sel için “SEL” futbol turnuvası düzenlendi.

Gana, Futbol Federasyonu'nu lağvetti

Gana hükümeti, Futbol Federasyonu Başkanı'nı 65 bin dolar "nakit hediye" aldığını gösteren videonun yayınlanmasının ardından, federasyonu lağvetti.

Federasyon Başkanı Kwesi Nyantakyi, kendini #Gana futboluna yatırım yapmak isteyen bir işadamı olarak tanıtan bir gazetecinin gizli kamerayla çektiği videoda dolar destelerini bir plastik torbaya doldururken görülüyor.

Nyantakyi henüz iddialarla ilgili bir açıklama yapmadı.

Spor Bakanı İsaac Asiama, #Futbol Federasyonu'nun derhal lağvedildiğini söyledi.

Uzmanlar, gazeteci Anas Aremayaw Anas'ın yaptığı haberin Afrika Futbolu'nun durumu hakkında soru işaretleri yarattığını söylüyor.

Anas'ın "Açgözlülük ve Yolsuzluk Kural Olunca" adlı belgeseli geçen ay yetkililere teslim edilmiş ve önceki gün ilk kez yayınlanmıştı.

Gana Enformasyon Bakanı Mustafa Abdülhamid, hükümetin "çürümenin geniş kesimlere yayılmış olması nedeniyle" hükümetin Gana Futbol Federasyonunu derhal lağvetme kararı aldığını söyledi.

Bakan, yeni bir federasyon kurulana dek Gana futbolunun yönetimi için alınan geçici önlemlerin yakında duyurulacağını belirtti.

Gana Futbol Federasyonu ise, olası soruşturmalarla tam işbirliği yapılacağını açıklamıştı.

Nyantakyi Afrika Futbol Konfedarasyonu'nun Başkan Yardımcısı ve uygulamada dünya futbolunu yöneten FIFA Konseyi'nin de üyesiydi.

Nyantakyi, Federasyon Başkanı olduğunda yolsuzlukla mücadele sözü vermişti.

Ancak gizli kamera görüntülerinde, 65 bin dolar "alışveriş parasını" siyah bir plastik torbaya koyarken görüldü.

Nyantakyi, görüntülerde Gana futboluna yatırım yapmak isteyen Ortadoğulu bir iş adamı olarak kendini tanıtan muhabirle bir sponsorluk anlaşmasını görüşüyor.

Hayali sponsorluk anlaşmasının yapılması halinde, Nyantakyi'nin bundan 4,5 milyon dolarlık haksız gelir elde edeceği belirtiliyor.

Devamını Oku
Gana, Futbol Federasyonu'nu lağvetti