Coronavirus (Covid-19)

  • 20,400,636Coronavirus Vaka Sayısı
  • 741,987Ölü Sayısı
  • 6,372,396Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 22:15

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar

Messi yine hayal kırıklığı yarattı

Rusya'nın ağırladığı #FIFA2018 Dünya Kupası'nda İzlanda maçında penaltı kaçırmasıyla taraftarların diline düşen Arjantinli yıldız futbolcu Lionel #Messi, dün Hırvatistan'la yapılan maçta da hayal kırıklığına uğrattı.
Arjantin ile Hırvatistan arasındaki maç 3-0'lık bir skorla Hırvat millilerin galibiyetiyle sonuçlanırken, Messi de yine sosyal medyada nasibini aldı. Kullanıcılardan bazıları Messi'nin‘Tüm zamanların en iyisi' ifadesinin İngilizce kısaltması olan GOAT yani 'keçi' değil ancak 'koyun' olabileceğini ifade etti.

Devamını Oku
Messi yine hayal kırıklığı yarattı

Messi ve Ronaldo 'değer' kaybediyor

925 milyon Euro toplam değeri bulunan Arjantin'de #Messi etkisi öne çıkıyor. 184,2 milyon Euro değer biçilen yıldız futbolcuyu, Juventus'ta forma giyen 104,5 milyon Euro'luk #Higuain takip ediyor.

#Portekiz'de ise ilk sırada Cristiano #Ronaldo yer alıyor. Son yıllarda dünyanın en iyi futbolcuları arasında gösterilen Ronaldo'nun piyasa değeri 103,4 milyon Euro.

Geçtiğimiz şubat ayında 33'üncü yaşını kutlayan Ronaldo'nun piyasa değeri, ortaya koyduğu üstün ğerformansa rağmen, her geçen yıl biraz daha düşüyor.

Devamını Oku
Messi ve Ronaldo 'değer' kaybediyor

2018 Dünya Kupası şampiyonluğunda Messi'nin 5 favorisi

Milli formayı 2005 yılında giymeye başlayan #Messi, 2014 Dünya Kupası finalini ve 2015 ve 2016 Copa America finallerini kaybetmelerinin ardından Rusya'daki turnuvanın Arjantin milli takımındaki geleceğinde etkili olacağını belirtti.

İspanyol Sport gazetesine konuşan #Barcelona efsanesi Messi, "Bu, ne kadar ileri gideceğimize ve nasıl bir sonuç elde edeceğimize bağlı. Art arda üç final kaybettik ve bu durum, Arjantin basınıyla sorun yaşamamıza neden oldu. Zira üç kez finale çıkmış olmanın ne anlama geldiği konusunda Arjantin basınıyla farklı görüşlere sahibiz" dedi.

Messi'ye göre 2018 Dünya Kupası'nda şampiyonluğun güçlü adayları İspanya, Brezilya, Almanya, Fransa ve Belçika.

2014 Dünya Kupası finalinde Almanya'ya uzatmalarda 1-0 kaybeden Arjantin, 2015 ve 2016'daki Copa America turnuvalarında da finalde Şili'ye penaltılarla yenilerek kupayı rakiplerine vermişti.

Devamını Oku
2018 Dünya Kupası şampiyonluğunda Messi'nin 5 favorisi