Coronavirus (Covid-19)

  • 19,697,932Coronavirus Vaka Sayısı
  • 726,948Ölü Sayısı
  • 6,331,479Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 20:40

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar

Paris Moda haftasında Arzu Kaprol Show -video-

Her yıl #Paris Moda Haftası kapsamında, moda dünyasının önde gelen uluslararası isimlerini bir araya getiren Uluslararası #Moda Zirvesi (Sommet International de la Mode), Arzu Kaprol'ün yeni markası “ #ARZYU by Arzu #Kaprol”ün "Büyülü" adlı yeni haute-couture koleksiyonuna ev sahipliği yaptı

Paris Moda haftasında Arzu Kaprol Show -video-

Siren Ertan' dan Üzücü Haber! Bebeğini Hayata Tutunamadı

Geçtiğimiz Nisan ayında Dünya evine giren 47 yaşındaki Modacı Siren Ertan İnstagram' dan yaptığı bir paylaşımla bebeğinin kalbinin yavaş attığını söylemiş, sevenlerinden dua istemişti. Minik bezelyem dediği bebeğine mektup yazan Siren Ertan' dan bugün üzücü haber geldi.

 

YILLARCA GÖZYAŞI DÖKTÜ

Siren Ertan geçen gün yaptığı açıklamada yıllarca çocuk hasreti çektiğini ve zaman zaman bunun için ağladığını söylemişti.

 

HAYATA TUTUNAMADI

Ancak Ertan'ın 6 haftalık minik bezelyem dediği bebeği hayata tutunamadı. Yaşadığı acı ve üzüntüyü instagram hesabından duyuran Ertan'ın sevenlerini yasa boğdu.

 

"NE KADAR ÇOK İNSANI ÜZMÜŞÜM"

Siren Ertan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şunları söyledi: "Hamileliğim dün sabah basına sızdırılmasaydı ve tebrik telefonları yağmasaydı henüz sizinle paylaşmayı düşünmüyordum. Bezelyem daha 6.5 haftalıktı. Zaten bu yüzden bezelyemdi ya. Korkum çok ama çoktu. Evet dün bebeğime yazmak, endişemi sizinle paylaşmak beni biraz rahatlattı ama ne kadar çok insanı üzmüşüm. Ne çok yaşadığımın benzerini yaşayan varmış. Yaralarınızın kabuğunu kaldırdığım için özür dilerim. Hoş pek kolay kapanmayacak bir yara ya bizimkisi. Ben de sizin için dilerim ki inşallah acınız azalsın. Dilerim ki paylaşmak size iyi gelmiş olsun. Dilerim ki şu an hamile olanlar hiç etkilenmesinler hayırlısıyla yavrularına kavuşsunlar.
Uzun bir gecenin ardından bebeğimizi kaybettik. Başaramadık bezelyemle. Sizi daha da çok üzecek bu ama yazdıklarınızdan anladım ki size de haber vermeliyim. Ne içten yazmışsınız, nasıl dualar etmişsiniz. Tüm gün ofisimi de aramışsınız, dualar yazdırmışsınız. Herkese tek tek çok teşekkür ederiz. Allah bizim için ettiğiniz duaları sizin iyiliğinize saysın inşallah.


"EŞİMLE YİNE DENEYECEĞİZ"

Ve arkadaşlarım; acım o kadar büyük ki telefonu açamıyorum, mesajlarınıza bakamıyorum. Telefonum sessizde. Yüzlerce whatsapp ınızın hepsine bakacağım ama biraz zamana ihtiyacım var. Çünkü şu an içimde öyle bir boşluk var ki ne diyeceğimi bilemiyorum. Halim de yok. Kısaca size diyeceğim ki iyi ki varsınız, iyi ki hayatımdasınız!

 

#sirenertan #bebeginikaybetti #sirenvebebegi #acıkayıp #anneolmak #bezelyem #minikbezelyem #acıhaber #sosyetikguzel #modacisirenertan

Devamını Oku
Siren Ertan' dan Üzücü Haber! Bebeğini Hayata Tutunamadı