Popüler Kullanıcılar

Netflix, Türkiye için ücretsiz deneme sürümünü kaldırdı

Popüler dizi ve film platformu Netflix, Türkiye için ücretsiz deneme sürümünü yürürlükten kaldırdı.

Netflix'ten henüz resmi bir açıklama gelmemekle beraber, platforma giriş yapıldığında '30 Gün Ücretsiz Deneme' ibaresi adı altında sunulan paketin artık yer almadığı görülüyor.

Ayrıca ilgili destek makalesine giriş yapıldığında sayfada şu yazı mevcut;

"Şu anda ülkenizde ücretsiz deneme sunulmamaktadır. Yeni üyeliğinizi başlatmak için #Netflix.com adresine gidin, size en uygun planı ve ödeme seçeneğini seçin, e-posta adresinizi girin, bir parola belirleyin ve izlemeye başlayın.

Netflix üyeleri, dizi ve film kataloğunun tamamına anında erişebilir. Yayın planları, cihazlar ve daha fazlasına ilişkin bilgiler Netflix nedir? başlıklı sayfada bulunabilir.

Netflix üyeliğinizi başlattıktan sonra üyeliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz"

Devamını Oku
Netflix, Türkiye için ücretsiz deneme sürümünü kaldırdı

Netflix, Fatih Sultan Mehmet'in hayatı konulu dizi yapacak

Okunan haber:Netflix'den Fatih Sultan Mehmet'in hayatını konu alan mini dizi hazırlığı

#Netflix, Fatih Sultan Mehmet’in hayatını konu alan altı bölümlük mini dizi hazırlığı yapıyor. STXtv ve Karga Seven Pictures ortaklığıyla yapılacak mini dizide, Fatih Sultan Mehmet’in 13 yaşında tahta çıkışı, dönemin büyük hükümdarı olarak adını duyurması gibi konulara yer verileceği duyuruldu.

Netflix’in, 6 bölümlük ve yarı belgesel formatında yayınlamayı planladığı Ottoman Rising dizisinin yapımcılığını STXtv ve Karga Seven Pictures üstlenecek. pic.twitter.com/1F3cjVhDhx

'Deadline' isimli platform, dizinin adının ‘Osmanlı Yükseliyor’ #OttomanRising olacağını duyurdu. Dizinin yapımcıları arasında Emre Şahin, Sarah Wetherbee ve Kelly McPherson gibi isimler bulunuyor.

Dizinin oyuncu kadrosu ve Fatih Sultan Mehmet’i kimin canlandıracağı henüz belli değil.

#euronews

Devamını Oku
Netflix, Fatih Sultan Mehmet'in hayatı konulu dizi yapacak