Coronavirus (Covid-19)

  • 13,021,990Coronavirus Vaka Sayısı
  • 570,993Ölü Sayısı
  • 4,877,856Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 01:50

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar

Nusret, eti altınla kapladı, DJ Khaled eti kesti

Amerikalı ünlü DJ Khaled, Nusret'in özel olarak hazırladığı altın kaplamalı eti kendi elleriyle kesti.

#Rihanna'dan Justin #Bieber'a birçok yıldızla çalışan Amerikalı #DJKhaled, Nusret'in Miami'de yer alan restoranını ziyaret etti.

Altın fiyatları hızla yükselirken eti altın tozuna bulayıp servis etmesiyle çok konuşulan #Nusret, aynı gösteriyi DJ Khaled için de gerçekleşti.

DJ Khaled, üstü tamamen altın kaplı eti keserek şov yaptı.

DJ Khaled, Nusret'in ünlü 'Salt Bae' hareketini de yapmayı ihmal etmedi.

Nusret Gökçe bu anları Instagram hesabından paylaşarak altına, "Biz en iyiyiz" notunu düştü.

Devamını Oku
Nusret, eti altınla kapladı, DJ Khaled eti kesti Nusret, eti altınla kapladı, DJ Khaled eti kesti Nusret, eti altınla kapladı, DJ Khaled eti kesti

Nusret: Görsel çalışmalarımızı süresiz olarak durdurduk

#Nusret Gökçe, Etiler'deki et lokantasında iki kişinin yaralanmasıyla sonuçlanan şovla ilgili olarak açıklama yaptı. Gökçe, "Görsel çalışmalarımızı süresiz olarak durdurduk" dedi.
Etiler'de bulunan ünlü et lokantasında yapılan şov sırasında alevlerin aniden parlamasıyla eşiyle birlikte restoranda bulunan Çek uyruklu kadın turistin kıyafetleri tutuşması sonucu ağır yaralanmıştı. Olayda 3 turist ile 2 çalışanın da çeşitli yerlerinde yanıklar oluşmuştu.
Gökçe'nin açıklaması şu şekilde:

— Değerli dostlarım, dün akşam Etiler restoranımızda maalesef çok üzücü bir kaza yaşadık. Büyük emekler vererek bugünlere getirdiğimiz işimizin en önemli parçası olan misafirlerimizi ve kamuoyunu konuyla ilgili bilgilendirmek isterim. Her şeyden önce kişisel üzüntümü ifade ediyorum. Misafirlerimiz İstanbul'da bulundukları farklı mekanlarda ziyaret ettim. Onların nihai sağlıklarına kavuşabilmeleri için her türlü desteği bizzat yürütüyor olacağım.

— Çalışma hayatım boyunca velinimetim olarak düşündüğüm misafirlerimizi, güzel lezzetlerin yanı sıra sorumluluk ve iyi niyetimizi de son noktasına kadar sunarak ağırlamaya devam edeceğiz.

— Ayrıca belirtmek isterim ki; söz konusu talihsiz kazaya sebep olan görsel çalışmalarımızı süresiz olarak durdurduk. Hiçbir görsellik benim ve ailem olarak nitelendirdiğim ekibim için misafirlerimizin sağlığından, güveninden ve keyfinden önemli değildir

Devamını Oku
Nusret: Görsel çalışmalarımızı süresiz olarak durdurduk

Nusret'teki alev şovunda müşteriler yandı: Biri ağır 5 yaralı

Etiler'de bulunan ünlü et lokantası #Nusret'te yapılan alev şovu sırasında, alevlerin aniden parlamasıyla eşiyle birlikte restoranda bulunan Çek uyruklu kadın turistin kıyafetleri tutuştu. Vücudunda ağır yanıklar oluşan kadın, hastaneye kaldırıldı. Olayda 3 turist ve 2 çalışanın da çeşitli yerlerinde yanıklar oluştu.


Yaralılar arasında bulunan ve partnerinin durumu ağır olan Viktor Hajicek, restoranda masa bekledikleri sırada bir anda alevler içinde kaldıklarını belirtti.
Yüzünde ve elinde yanıklar oluşan Çek uyruklu Hajicek'in partneri yangında ağır yaralandı.
Ağır yaralanan kadın, ambulansla Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.
Hajicek, şu an bölgedeki bir özel hastanede olduklarını, Pazartesi günü hastane yönetiminin açıklama yapacağını söyledi.

#BBC Türkçe'nin sorularını yanıtlayan Hajicek yaşadıklarının kâbus gibi olduğunu, olay sırasında restoranda çok sayıda insan bulunduğunu belirtti.
Ambulansla hastaneye götürüldüklerini söyleyen Hajicek, restoran çalışanlarının kendilerine çok da yardımcı olmadığını, restoran sahibi Nusret Gökçe'yi ise görmediklerini söyledi.
Sosyal medyada, olaya ait olduğu belirtilen bazı görüntüler paylaşıldı

Devamını Oku
Nusret'teki alev şovunda müşteriler yandı: Biri ağır 5 yaralı

Nusret'li Euro 2024 tanıtım filmi tepki çekti -video-

Euro 2024 adaylığı çercevesinde İsviçre'nin Nyon kentindeki UEFA merkezinde gerçekleştirilen organizasyonda gösterilen Türkiye'ye ait tanıtım videosunda Nusret Gökçe'nin de yer almasına birçok sosyal medya kullanıcısı tepki gösterdi.
Kasap ve restoran sahibi #Nusret Gökçe'nin de Türkiye'nin Euro 2024 adaylığı için çekilen tanıtım filminde yer almasına sosyal medyada tepki yağdı.
​Yayınlanan tanıtım filminde, Nusret'in kendisi ile özdeşleşen ve 'Salt Bea' olarak da bilinen hareketi yaptığı görülüyor.

Tepkilerden bazıları:


@nineteen0seven
bi de pidenin üstüne susamla euro 2024 yazsaydık belki olurdu.. nusret yetmedi tek başına ...
*********************

@buzzspor
@buzzspor adlı kullanıcıya yanıt olarak
Serdar Ali Çelikler: "Olimpiyatlardan Dünya Kupası adaylığına kadar artık şu "Kıtaların buluştuğu yer", "Türk misafirperverliği", "Farklı kültürlerin dostça yaşadığı topraklar" gibi mesajları vermekten ne olur vazgeçelim. Turizm tanıtım filmi mi adaylık filmi mi anlaşılmıyor"

@buzzspor
Serdar Ali Çelikler: "Havalimanı, su altından kıta birleştirme gibi inşaat işleri ile yerine turnuvada ne yapacağımızdan ve futbola ne katabileceğimizden söz edelim. Duygusal sözler, İstanbul manzarası ve Nusret'in tuzlamasını izleyen bir uzaylı turizm filmi seyrettiğini sanır"
***************

@yildirimH4n
Türkiye’nin #EURO2024 tanıtım filminde Nusret var. Yahu oldu olacak Midyeci Ahmet’i, Hatay Medeniyetler Sofrası’nı, Köfteci Ramiz’i, Çiğ Köfteci Ali Usta’yı, Ortaklar Çöp Şişi koyaydınız.
***************

@Hakan_gundogar
Tanıtım filminde Kasap Nusret ne alaka? Bu güzel ülkeyi onunla mı tanıtacağız. Çok üzüldüm ya.
***********************
@alierim
Sanırım tanıtımda Nusret’in çıkması tüm dengeleri değiştirdi.

Oraya kadar iyidik.

Devamını Oku
Nusret'li Euro 2024 tanıtım filmi tepki çekti -video-

Nusret'te 'et ziyafeti çeken' Maduro kendini savundu -video-

İstanbul’da ünlü bir lokantada görüntülenen Venezuela Devlet Başkanı Nicolas #Maduro, kendini savundu. İstanbul'da lakabının “Sultan Maduro” olduğunu söyleyen lider, çok yakında ünlü restoranta yine gideceğini söyledi #Nusret

Nusret'te 'et ziyafeti çeken' Maduro kendini savundu -video-

Nusret'in anne ve babasının ismini verdiği külliye açıldı

Şenkaya ilçesinin Paşalı köyünde 4 bin metrekare üzerine yaptırılan ve yaklaşık 4.5 milyon liraya mal olan cami, kütüphane, imam evi, taziye evi ve gasilhaneden oluşan külliyenin açılışı gerçekleştirildi.
Sosyalmedya paylaşımları ve tuzlama hareketiyle dünya çapında üne kavuşan et restoranı zinciri sahibi #Nusret Gökçe'nin, memleketi Erzurum Şenkaya ilçesine bağlı Paşalı köyüne yaptırdığı #külliye törenle açıldı.

Anne ve babasının isminin verdiği külliyeyi açan Nusret Gökçe, "Köyüme, görmüş olduğunuz bu eseri kazandırmanın sevincini yaşıyorum" dedi.

Dualarla açılışı yapılan 'Fatma Faik Gökçe Cami ve Külliyesi'nin kurdelesini kesen Nusret Gökçe, kestiği kurdele parçasıyla, meşhur tuz serpme hareketi yaptı.

Devamını Oku
Nusret'in anne ve babasının ismini verdiği külliye açıldı Nusret'in anne ve babasının ismini verdiği külliye açıldı