Coronavirus (Covid-19)

  • 19,703,166Coronavirus Vaka Sayısı
  • 727,031Ölü Sayısı
  • 6,332,458Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 21:50

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar

Oyun Sitelerine Organik Hit Alma Yolları Nelerdir
Oyun dünyası ile uzaktan yakından ilişkiniz varsa ve gerek kendi adınıza gerekse de bağlı bulunduğunuz kurum adına bir web site ile ilgileniyorsanız ilgilenmekte olduğunuz oyun sitesinin hitini yükseltme için çaba göstermeniz gerekmektedir. Gösterecek olduğunuz bu çaba sayesinde hem sitenin ziyaretçi sayısında artış gözlemlenecek hem de hizmet vermekte olduğunuz kişilerin profilleri değişip kitleniz artacaktır. Oyun sitesine organik hit alma yolları aslında son derece kolaydır. Özellikle sektördeki diğer oyun sitelerindeki durumu görmeli incelemeli ve o şekilde yol alınmalıdır. SEO, arama motoru optimizasyonu demek olup ilgili konu ile ilgili kişilerin nasıl arama yaptıklarına dair ipuçlarını içermektedir. Bu sayede kişilerin o konu ile ilgili nasıl arama yaptıklarını öğrenmiş ve ona göre siz de anahtar kelimelerinizi düzenlemiş olacaksınız.
Yazı Devamı İçin : https://goo.gl/P7mL1o
#Tahincioğlu #parodia #EkşiS #radyo #Soylu

Devamını Oku

Bakan Soylu: Muharrem İnce'nin verdiği mesaj milletimize değil, PKK'ya

İçişleri Bakanı Soylu, Muharrem İnce'nin Metin Temel ile ilgili sözleri hakkında "Verdiği mesaj milletimize değil, verdiği mesaj PKK'ya" dedi.

Anadolu Ajansı Editör Masası'na konuk olan #Soylu, #İnce'ye yönelik olarak "Verdiği mesaj milletimize değil, verdiği mesaj PKK'ya. 'Sen hiç merak etme Afrin'i aldı, bunun intikamını 24 Haziran'dan sonra ben alacağım' diyor. Bu millet de sana o intikamı aldırmaz sen merak etme" ifadelerini kullandı.
CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuştuğu bir iftara katılan 2. Ordu Komutanı İsmail Metin Temel'i eleştirmişti. İnce, Cumhurbaşkanı'nın kendisini hedef alan sözleri sonrası konuşmayı alkışlayan Temel'e "Onun apoletlerini sökeceğim. Türk ordusunun generali misin, AK Parti'nin il başkanı mısın? Herkes haddini bilecek" demişti.

Soylu'nun açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:
Türkiye'yi şimdi öngörülebilir bir hale getiriyoruz. Bize okyanus ötesinden, adam ABD'den parmak sallamasın istiyoruz.
(Kayyum atanan belediyeler) 650 milyon lira kamu borcu ödendi, esnafa borç ödendi. Borç batağındaydı belediyeler. Hepsi ödendi.
Ben açık söyledim, bana yine kızabilirler. Dedim ki belediyelere, #CHP'li belediyelere de söyledim, hepsine… 'Metruk binaları yıkın kardeşim, kimse bir şey derse İçişleri Bakanı talimat verdi' diyin dedim.
Yılbaşından bu yana 60 bin metruk bina tespit ettik, 20 binini yıktık, 2 bininin işlemi devam ediyor.
(Sandıkların taşınması ve birleştirilmesi) Sahayı PKK'dan steril hale getirene kadar bu uygulamayı yapmak durumundayız.
3 Haziran 2018 itibarıyla uyuşturucudan tutuklu sayısı 9484 kişi.

Devamını Oku
Bakan Soylu: Muharrem İnce'nin verdiği mesaj milletimize değil, PKK'ya