Coronavirus (Covid-19)

  • 244,382,283Coronavirus Vaka Sayısı
  • 4,963,061Ölü Sayısı
  • 18,026,086Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 23:55

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar

Adriana Lima' nın 18 Yıllık Serüveni Sona Erdi!

18 yıldır Victoria's Secret serüveninde kanat çırpan Adriana Lima, 37 yaşında kanat çırpmayı bıraktı. Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Victoria's Secret şovunda jübilesini yapan Adriana Lima yıllara meydan okuyan güzelliğiyle büyüleyiciydi. 19 yaşından beri Victoria'a Secret meleği olan Adrina Lima'sız bir podyum eksik kalacağa benziyor.

Dünyaca ünlü meleğin yıllara yayılan unutulmaz Victoria's Secret anları.

 

 

#adrianalima #victoria #victoriassecret #victoriasecret #defile #jubile #melek #podyum #show #sov #adriana

Devamını Oku
Adriana Lima' nın 18 Yıllık Serüveni Sona Erdi! Adriana Lima' nın 18 Yıllık Serüveni Sona Erdi! Adriana Lima' nın 18 Yıllık Serüveni Sona Erdi! Adriana Lima' nın 18 Yıllık Serüveni Sona Erdi! Adriana Lima' nın 18 Yıllık Serüveni Sona Erdi! Adriana Lima' nın 18 Yıllık Serüveni Sona Erdi! Adriana Lima' nın 18 Yıllık Serüveni Sona Erdi! Adriana Lima' nın 18 Yıllık Serüveni Sona Erdi! Adriana Lima' nın 18 Yıllık Serüveni Sona Erdi! Adriana Lima' nın 18 Yıllık Serüveni Sona Erdi!

Adriana Lima, Victoria's Secret'a gözyaşları içinde veda etti

Dünyaca ünlü iç çamaşırı ve pijama markası Victoria’s Secret’ın her yıl adından söz ettiren defilesi dün ABD’nin New York kentinde yapıldı. Adriana Lima ise melek olarak dün 19. ve son yürüyüşünü yaptı. Lima, podyuma veda ederken gözyaşlarını tutamadı.
Victoria's Secret defilesi, dün New York'ta her yıl olduğu gibi görkemli bir defile gerçekleştirdi. Gigi Hadid, Kendall Jenner, Candice Swanepoel ve başka birçok model, markanın yeni iç çamaşırlarıyla podyumun tozunu attırdı. Defilede Winnie Harlow gibi yeni melekler de yer aldı. Her yıl özel olarak tasarlanan fantezi sütyenini giyen isim de bu yıl İsveçli model Elsa Hosk oldu.
Defileye damga vuran isimse #Adriana Lima oldu. 1999 yılından beri #Victoria's Secret ile çalışan ünlü model son kez podyuma çıktı.
Markadaki meleklik kariyerini sonlandıran 37 yaşındaki model, 19. ve son yürüyüşünü yaparken gözyaşlarını tutamadı.
Seyircilerin alkış yağmuruna tuttuğu Adriana, duygusal anlar yaşadı. Kıdemli melek, ellerini göğsünde kavuşturarak marka ve kendisini alkışlayan kalabalığa teşekkür etti.

Devamını Oku
Adriana Lima, Victoria's Secret'a gözyaşları içinde veda etti Adriana Lima, Victoria's Secret'a gözyaşları içinde veda etti