Coronavirus (Covid-19)

  • 13,026,973Coronavirus Vaka Sayısı
  • 571,076Ölü Sayısı
  • 4,880,689Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 03:05

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar

Serdar Ortaç'ın Eşi Chloe Kaza Geçirdi

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç’ın eşi Chloe iş için gittiği Miami'de kaza geçirdi. "Söylemezsem Olmaz" programının haberine göre Chloe kazada ağır yaralandı. Sol kolu kırılan İrlandalı modelin, kalça kemiğinin ve sol diz kapağının çatladığı açıklandı.

 

Bir magazin programına telefonla bağlanan Serdar Ortaç, eşinin geçirdiği kazayla ilgili, "Chloe, Amerika'ya gitti. Kız arkadaşlarıyla konserden dönüyormuş. Elektrikli bisiklet kiralamışlar, Chloe arkada oturuyormuş, kazada arkadan uçuyor. Kullanan kızın sadece burnu kırılmış. Chloe'nin sol kolu kırıldı, kalça kemiği çatlak, sol diz kapağı çatlak ve kaşı yarılmış. Keşke o bisikleti kıralamaz olsaydı. Ben bu olayı nazara bağlıyorum. Artık sosyal medya hayatımızı mahfetti. Ben kaza haberini Chloe'den aldım. Kötü şeyler neden Chloe'nin başına geliyor, buna çok takılıyorum.Abartmıyorum sakat kalmaması mucize" ifadelerini kullandı.

 

Serdar Ortaç, "Amerika buradan 14 saat. Dün akşam 22.00’da oldu kaza, o saatten bu saate ayaktayım. 21 Ekim’de yanına gideceğim. İptal edemeyeceğim işler var. Menajerimi gönderdim. Kız çok mutsuz, aylarca hayal ediyor ‘Amerika’ya gideyim çalışayım’ diye. Bir sürü de iş aldı, gidiyor yemek yiyor, ertesi gün bisiklet kiralamak istiyor başına bu olay geliyor. Sol tarafı komple kırık, 'kaynayacak' diyor doktorlar. Tam açıklama da yapmıyorlar.  ‘Kocasıyım’ diyorum, doktorlar bilgi vermiyorlar. Süreyya Yalçın orada, eşiyle gitmişler yanına. Ayılamadı kız, şu an yatıyor. ‘Üzülme her şey geçer’ dedim" açıklamasında bulundu.

 

#serdarortac #chloe

Devamını Oku
Serdar Ortaç'ın Eşi Chloe Kaza Geçirdi