Coronavirus (Covid-19)

  • 20,275,611Coronavirus Vaka Sayısı
  • 739,514Ölü Sayısı
  • 6,334,740Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 12:20

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar

Savunma sanayi emekçilerinden Mehmetçiğe destek

Barış Pınarı Harekatı sebebiyle dünyanın dört bir yanında yürütülen kara propagandalara karşı Mehmetçiğe destek, savunma sanayinin göz bebeği fabrikalarda çalışan emekçilerden geldi.

Türk Metal Sendikası öncülüğünde, yerli savunma sanayii için hayati öneme sahip fabrikalarda çalışan emekçilerin sosyal medyada #VatanMesaimiz etiketiyle yaptıkları paylaşımlar geniş yankı uyandırdı. Aralarında Makine ve Kimya Endüstri Kurumu (MKE), Otokar ve BMC’nin bulunduğu şirketlerde çalışan işçiler tarafından yapılan paylaşımlarda: "Barış Pınarı Harekatı ile terör odaklarına karşı mücadele veren Mehmetçiklerimizin arkasında gururla ter döküyoruz" ifadelerine yer verildi.
Türk Metal Sendikası tarafından Türk Silahlı Kuvvetleri için hazırlanan video klip ise büyük beğeni topladı.

"#VatanMesaimiz mübarek olsun"
Emekçiler ayrıca, "Onlar cephede, bizler fabrikalarımızda yürek yüreğe vatan mesaisi veriyoruz. #VatanMesaimiz mübarek olsun. #MehmetçiklerimizinArkasındayız #HepimizBiriz" paylaşımlarıyla cephedeki Mehmetçiğin yalnız olmadığını gösterdi. Kenetlenme çağrısıyla kısa süre içinde binlerce paylaşımda yer alan #VatanMesaimiz etiketi, Twitter’da günün en çok konuşulanları arasına girdi. Emekçiler, sosyal medya üzerinden yaptıkları paylaşımlarla tüm dünyaya karşı birlik mesajı verirken, olumsuz kampanyalara karşı cephede savaşan kahramanlarımıza moral kaynağı oldu.
(İHA)

Devamını Oku
Savunma sanayi emekçilerinden Mehmetçiğe destek
Savunma sanayi emekçilerinden Mehmetçiğe destek

Gazeteci yazar Mehmet Şevket Eygi vefat etti

Gazeteci yazar Mehmet Şevket Eygi vefat etti. Eygi’nin cenazesinin bugün (Cumartesi) ikinci namazını müteakiben Fatih Camii’nde kılınacak cenaze namazının ardından kaldırılacağı öğrenildi.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Büyükelçi İbrahim Kalın, Eygi’nin vefat haberini Twitter hesabından duyurdu. Sözcü Kalın, yaptığı paylaşımda “Muhterem #mehmetsevketeygi beyi kaybettik. Başımız sağolsun. Mevla gani gani rahmet eylesin. Cenazesi (13 Temmuz Cumartesi) ikindi namazını müteakiben Fatih Camii’nden kaldırılacaktır.” ifadesini kullandı.
(İHA)

Devamını Oku

Mehmetçik Kutlu Zafer 33. Bölüm - Final tek parça full HD izle

Mehmetçik Kutlu Zafer 33. Bölüm - Final #TRT1, #Mehmetçik

Mehmetçik Kutlu Zafer 33. Bölüm - Final tek parça full HD izle

Mehmetçik Kutlu Zafer 32. Bölüm tek parça full HD izle

Mehmetçik Kutlu Zafer 32. Bölüm tek parça full HD izle #TRT1, #Mehmetçik

Mehmetçik Kutlu Zafer 32. Bölüm tek parça full HD izle

Mehmetçik Kutlu Zafer 31. Bölüm tek parça full HD izle

Mehmetçik Kutlu Zafer 31. Bölüm tek parça full HD izle #TRT1 #mehmetçik

Mehmetçik Kutlu Zafer 31. Bölüm tek parça full HD izle

Boyabat Asım Erdoğan Camisi Törenle Açıldı

Arsasını Mehmet Hazer'in bağışladığı, yapımını Merhum Asım Erdoğan'ın oğulları Mehmet ,Vahdet ve Erol Erdoğan'ın üstlendiği Boyabat ilçesi Gökdere Mahallesi, Kurban Pelidi mevkinde yapımı tamamlanan Asım Erdoğan Camisi'nin açılışı yapıldı. Açılış kurdelesi Ak Parti Sinop Milletvekili ve protokol tarafından yapılarak ilk namaz kılındı.

Asım Erdoğan'ın oğullarından Sosyolog Erol Erdoğan' da yaptığı konuşma da emeği geçen herkese teşekkür ederken Erdoğan ailesi olarak da bu işte öncülük eden ve en fazla emeği olduğunu söylediği kardeşi Vahdet Erdoğan'a özellikle teşekkür etti.

#MehmetHazer
#AsimErdogan
#Boyabat
#Sinop
#Hayr
#SosyalFayda
#ErolErdogan
#Sosyolog
#VahdetErdogan
#Camii
#Ibadet

Devamını Oku
Boyabat Asım Erdoğan Camisi Törenle Açıldı