Coronavirus (Covid-19)

  • 13,023,514Coronavirus Vaka Sayısı
  • 571,009Ölü Sayısı
  • 4,878,916Kurtulan Sayısı
Son Güncelleme: 02:45

HaberX Anket

Koronavirüs salgını sonrası hayatımız?

Sonuçları görmek için tıklayınız

Popüler Kullanıcılar

Zasiad Başkanı Adnan Şimşek

İnkasportif sahibi Sivas'lı işadamı  Adnan Şimşek önemli açıklamalarda bulundu. "Benim davamın yolu Sivas" diyen Şimşek Sivas'a dair hedeflerin büyük ölçekli yatırımlar yapmak olduğunu belirterek, bununla ilgili kollektif çalışmalar yaptıklarını, bu çalışmaların yakın zamanda sonuçlanacağını söyledi. #zasiad  #adnansimsek #sivas # zara 

Devamını Oku

Adnan Şimşek Zara Vakfı Başkanı

İş Adamı Adnan Şimşek Zara Vakfı'nın (ZASİAD) başkanı oldu. Zara Vakfı kongresinde konuşan başkan Şimşek, birlik ve beraberlik mesajı verdi.Son dönemlerde eğitime yaptıkları katkılarla gündeme gelen Zara Vakfı'nda yönetim değişti.İstanbul Dolphinarium konferans salonunda düzenlenen kongreye tek aday olarak giren Adnan Şimşek, oy çokluğu ile başkan seçildi.

Başkan seçilmesinin ardından üyelere hitap eden Adnan Şimşek, "Bugün burada hepimiz, bir sevda uğruna bulunuyoruz. Bu Sevda'nın ismi Sivas Zara'dır.  Bu, öyle bir sevda ki kökten ve derindendir.

Kalkınmadan paylaşma olmaz, paylaşmadan da kalkınma olmaz. Zaralılar Yardımlaşma ve Kalkınma Vakfı olarak, paylaşmak ve kalkınmak için önce bir olmalıyız. Bugüne kadar birlik ve beraberliğimizin temelindeki en büyük etken bana göre kökümüzdür. Yani Zara'dır. Bu çerçevede bir mozaik bütünü olan Zara'nın hak ettiği marka değerine ulaşması hedefinde hepimize çok önemli görevler düşüyor"dedi.

Zara Vakfı olarak bir çok önemli projeyi hayata geçireceklerini ifade eden Başkan Şimşek,"

Göreve başlar başlamaz yönetimimle vakfın büyümesi  ve güçlenmesi için bir dizi projeleri hayata geçireceğiz. O yüzden hepimizin birlik ve beraberlik içinde bu taşın altına elimizi koymamız gerekir. İçinde Zara sevdası olan her hemşehrimin canı gönülden yanımızda olacağına inancım tamdır." diye konuştu.

#Sivas

#Zara

#Adnan Şimşek

 

Devamını Oku
Adnan Şimşek Zara Vakfı Başkanı